Naprawy światłowodów

Czy wiesz że światłowód jest elementem eksploatacyjnym? Jego długotrwałe użytkowanie w sposób naturalny prowadzi do zmniejszenia jego sprawności. W efekcie podczas sesji zabiegowej pacjent może otrzymać zmniejszoną dawkę promieniowania laserowego, a następnie wrócić z reklamacją wobec braku spodziewanych rezultatów leczenia.

Aby uniknąć ryzyka utraty klientów, sprawdź swój światłowód już dziś!

Obserwujesz zmniejszoną moc swojego lasera? Zabiegi z wykorzystaniem światłowodu nie przynoszą oczekiwanych rezultatów ? Prawdopodobnie Twój światłowód wymaga naprawy!

Światłowód należy do eksploatacyjnych elementów wyposażenia lasera. Umożliwia on doprowadzenie wiązki światła w pożądane miejsce oddalone od źródła promieniowania, co znacząco zwiększa komfort użytkowania lasera. Z czasem jednak każdy światłowód ulega degradacji. Wtedy też transmisja światła lasera ulega zmniejszeniu.

Najczęściej uszkodzenia światłowodu dotyczą jego końców lub przerwania jego ciągłości (złamania). Mimo tego faktu, wielu producentów laserów nie posiada w swojej ofercie usług naprawy, zmuszając tym samym do zakupu nowego światłowodu.

Teraz masz wybór!

Możesz przesłać do nas światłowód do bezpłatnego sprawdzenia. Jeżeli możemy go naprawić, za usługę zapłacisz nawet do 5x mniej niż za nowy światłowód!

Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z namiKontakt