Wybierz język
  • English
Serwis urządzeń
Lasery APG Tech

EPILDREAM ONE to platforma laserowa, wyposażona w diody emitujące falę o długości 808nm, przeznaczona do zabiegów stopniowej depilacji trwałej, szybkich i całkowicie bezpiecznych. Wysoka częstotliwość 20Hz oraz moc lasera 600W zapewniają dużą skuteczność zabiegów w bardzo krótkim czasie. Jest to laser, za pomocą którego przez cały rok (także latem) można wykonywać zabiegi epilacji owłosienia. Co więcej, opalona skóra nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Ponadto laser jest w pełni bezpieczny dla każdego fototypu skóry, w tym również dla fototypu 5 i 6, czyli dla osób ciemnoskórych. Dodatkową zaletą jest głowica wyposażona w ceramiczną część chłodzącą skórę pacjenta, która w kontakcie ze skórą nie wywołuje alergii ani uczuleń, nawet u osób ze skórą wrażliwą.

FIBER PRO to laser diodowy przeznaczony do epilacji owłosienia, wyposażony w ciekły światłowód. Za jego pomocą transmitowane są trzy długości fali jednocześnie: 760nm, 808nm, 1060nm. Laser wyposażony jest w stosunkowo dużą powierzchnię chłodzenia – aż 10cm2, co czyni wykonywane zabiegi zdecydowanie mniej bolesnymi.

SHAPINPULSE to laser diodowy przeznaczony do nieinwazyjnej termolipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Jest on wyposażony w głowice zabiegowe, z których każda emituje fale o długości 1060nm.

Lasery APG Tech
które obecnie serwisujemy:
EPILDREAM ONE
FIBER PRO
SHAPINPULSE
Sprawdź też
Serwis głowic zabiegowych
Sprawdź
Dlaczego warto z nami się skontaktować?
  • Bezpłatna konsultacja telefoniczna
  • Indywidualne podejście do Klienta
  • Szybka i przyjazna obsługa
  • Krótkie terminy realizacji usług
  • Konkurencyjne ceny
+48 507 327 662 +48 22 126 24 76