Wybierz język
  • English
O nas
Kim jesteśmy?

Firma Socet Lasers Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie Klientów w zakresie serwisu laserów i urządzeń medycznych stosowanych w medycynie estetycznej.

Nasze atuty to znajomość specyfiki branży, indywidualne podejście do Klienta oraz jego kompleksowa obsługa. Doświadczenie w serwisowaniu laserów oraz stale podnoszone poprzez uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Zlecenia wykonywane są rzetelnie i terminowo, a Klient informowany jest o kolejnych etapach prac. Każda naprawa objęta jest gwarancją stosowną do zakresu wykonanych czynności oraz wymienionych części.

Michał Kieryk

Prezes

Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Mechatroniki

Dyplom Inżyniera na kierunku Urządzenia Elektromedyczne

Dyplom Magistra na kierunku Inżynieria Biomedyczna

Już od ponad 10 lat w branży urządzeń elektromedycznych z doświadczeniem pracy w serwisie zarówno w jednostkach państwowych, jak i firmach prywatnych

Doświadczenie oraz sieć kontaktów dzięki udziałowi w licznych szkoleniach zagranicznych

Własny serwis laserów medycznych funkcjonujący z powodzeniem już od 7 lat i stanowiący alternatywę dla usług serwisowych dystrybutorów, dyktujących monopolistyczne warunki cenowe.

Twoje zadowolenie naszym sukcesem!
Dlaczego warto wybrać nas?
10+ lat doświadczenia
1600+ naprawionych urządzeń
240+ klientów
Firma Socet Lasers Sp. z o.o. jest podmiotem zarejestrowanym w Polsce, legalnie działającym na terenie kraju. Na każdą wykonaną usługę lub sprzedany towar, Klient otrzymuje fakturę VAT.
Opinie i referencje
Opinie klientów w Google
5/5 (26 opinii)

Kontakt z firmą bardzo dobry, szybko odpowiada na maile, jakość materiałów wykorzystanych do naprawy bardzo dobra. Naprawę zrealizowano w czasie zgodnym z ustaleniami. Polecam.

Iwona Wrzesińska, http://www.englander.com.pl

Polecam firmę Serwis Socet Lasers jako firmę bardzo profesjonalną. Powierzony zakres usług został wykonany rzetelnie i terminowo. Będziemy korzystać z usług firmy w przyszłości.

Go Be Beauty Salon Depilacji Laserowej

Chciałbym pochwalić firmę Socet Lasers za bardzo dobry kontakt, życzliwe podejście i profesjonalizm. Fachowa konsultacja i błyskawiczne zdiagnozowanie przyczyn niesprawności pozwoliły szybko przywrócić urządzenie do pracy.

Andrzej Tchorzewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Porozmawiajmy