O nas
Kim jesteśmy?

Firma Socet Lasers Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie Klientów w zakresie serwisu laserów i urządzeń medycznych stosowanych w medycynie estetycznej.

Nasze atuty to znajomość specyfiki branży, indywidualne podejście do Klienta oraz jego kompleksowa obsługa. Doświadczenie w serwisowaniu laserów oraz stale podnoszone poprzez uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Zlecenia wykonywane są rzetelnie i terminowo, a Klient informowany jest o kolejnych etapach prac. Każda naprawa objęta jest gwarancją stosowną do zakresu wykonanych czynności oraz wymienionych części.

Twoje zadowolenie naszym sukcesem!
Dlaczego warto wybrać nas?
10+ lat doświadczenia
1600+ naprawionych urządzeń
240+ klientów
Firma Socet Lasers Sp. z o.o. jest podmiotem zarejestrowanym w Polsce, legalnie działającym na terenie kraju. Na każdą wykonaną usługę lub sprzedany towar, Klient otrzymuje fakturę VAT.
Opinie i referencje
Opinie klientów w Google
5/5 (26 opinii)

Kontakt z firmą bardzo dobry, szybko odpowiada na maile, jakość materiałów wykorzystanych do naprawy bardzo dobra. Naprawę zrealizowano w czasie zgodnym z ustaleniami. Polecam.

Iwona Wrzesińska, http://www.englander.com.pl

Polecam firmę Serwis Socet Lasers jako firmę bardzo profesjonalną. Powierzony zakres usług został wykonany rzetelnie i terminowo. Będziemy korzystać z usług firmy w przyszłości.

Go Be Beauty Salon Depilacji Laserowej

Chciałbym pochwalić firmę Socet Lasers za bardzo dobry kontakt, życzliwe podejście i profesjonalizm. Fachowa konsultacja i błyskawiczne zdiagnozowanie przyczyn niesprawności pozwoliły szybko przywrócić urządzenie do pracy.

Andrzej Tchorzewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Porozmawiajmy